info@juvelyrus.lt
+370-65-444-543

Vestuviniai žiedai

Kaip išsirinkti tinkamiausius?

Vestuviniai žiedai – svarbiausi papuošalai gyvenime, tad juos renkantis būtina padaryti teisingą sprendimą. Populiariausi vestuviniai žiedai būna pagaminti iš aukso, sidabro ar platinos. Reikia pabrėžti, jog kiekvienas iš šių metalų turi privalumų bei trūkumų, kurie gali tapti lemiamu rodikliu renkantis šį žiedą.
Auksas
Bene patys didžiausi šio metalo privalumai yra tie, jog tinkamai prižiūrimas auksas tarnauja labai ilgai ir yra įvairių spalvų, tad puikiai tinka tiems jaunavedžiams, kurie nori originalių papuošalų. Šiandien galite įsigyti balto, geltono, rausvo ar net juodo aukso vestuvinių žiedų. Tačiau tai ne visi privalumai, kuriais gali pasigirti auksas: šis metalas turi ir išliekamąją vertę, kadangi aukso kainos kyla. Reikia pabrėžti, jog auksiniai žiedai turi trūkumą – juos lengva subraižyti.
Sidabras
Iš sidabro pagaminti vestuviniai žiedai idealiai tiks tiems, kurie nori baltos spalvos žiedų. Palyginti su auksu, sidabras turi vieną didelį pranašumą – iš jo pagaminti papuošalai yra kur kas pigesni. Vis dėlto, šis metalas turi ir daugiau trūkumų: jo išliekamoji vertė yra menka, greitai pajuoduoja, yra minkštas, tad jei gaminant papuošalą nebus naudojami kiti metalai, gryno sidabro papuošalas bus minkštas, greitai subraižomas.
Platina
Vienas svarbiausių šio metalo privalumų yra tas, jog jis puikiai tinka žmonėms, turintiems alergiją, be to, iš platinos pagaminti papuošalai sunkiai braižosi. Kalbant apie platinos trūkumus, reikia pabrėžti, jog šį metalą yra ypač sunku apdirbti, todėl platininių žiedų modelių pasirinkimas nėra didelis.