Apie mus

Juvelyrus.lt – tai juvelyrų šeimos sukurtos juvelyrinės dirbtuvės Vilniuje. Jau daugiau nei 10 metų sukaupta patirtis leidžia mums įgyvendinti savo klientų vizijas bei norus. Nuo pat karjeros pradžios jautėme vestuvinių žiedų poreikį rinkoje, todėl  daugiausiai dėmesio skiriame būtent jų gamybai.

Mūsų juvelyriniai papuošalai yra rankų darbo, todėl išsiskirę savo unikaliu dizainu bei kainos ir kokybės santykiu. Visi gaminiai gaminame pagal individualius užsakymus. Kuriant juvelyrinius papuošalus stengiamės rasti balansą tarp proporcijų ir ryškaus įvaizdžio, kad būtų sujungtos tradicijos, atsidavimas ir šiuolaikinis funkcionalumas. Tai šiuolaikinė klasika, modernaus stiliaus papuošalai, kurie džiugins jus kasdien.

Užtikriname, jog kiekvienas gaminys yra pagamintas tik iš tauriųjų metalų, papuošimui naudojami kruopščiai atrinktus brangakmenius.

Kviečiame apsilankyti mūsų studijoje pagal išankstinę registraciją. Vietoje turėsite galimybę apžiūrėti bei pasimatuoti skirtingo dizaino žiedus. Konsultacijos metu gausite naudingų patarimų bei žinių, susijusių su žiedų gamyba.

Kurkime kartu!

Juvelyrus komanda